• Bize Ulaşın

    +90 312 911 3 678

  • Çalışma Saatleri

    Hafta İçi 9.00 - 17.30

TS EN 81 - 20 Uyumlu Asansör Boy Fotoseli Nasıl                                              Çalışır

 

     Asansör boy fotoselleri; alıcı ve vericilerin ( RX - TX ) konumlandığı çıtalar karşılıklı olarak birbirlerini görecek şekilde montaj işlemi gerçekleştirilmiş olmalıdır. Şehir enerji şebeke sisteminden kontrol ünitesine verilecek güç ile sistem kendini devreye alıp, kapının çalıştığı alan kontrol edilerek herhangi bir engel, cisim, kütle yok ise başarılı bir şekilde çalışma işlemi tamamlanacaktır.

       RX - TX çıtalarının ön yüzeyleri tüm çalışma zamanlarında temiz olmak durumundadırlar. Yüzeylerde oluşabilecek herhangi bir çizik  çatlak çalışma modunu olumsuz etkileyip sistemin aksamasına neden olabilecektir. Sistemde mevcut olan dedektörler 4 mt.ye kadar algılama işlemini gerçekleştirebilmektedir.

     Güç tüketimi oldukça minimal seviyede olacak seviyede AR-GE çalışması yapılıp üretimi gerçekleştirilmiştir. Sisteme entegre olan RX : 32 adet, TX : 32 adet ışın gözü marifeti ile < 100 ms süre içerisinde tepki üreterek koruma işlemi gerçekleştirilmiş olur.

 

 Asansör çift yönlü acil haberleşme cihazı / Asansör çift yönlü haberleşme cihazı / Ameliyathane kapısı boy fotoseli / Hermetik kapı boy fotoseli / Boy fotosel ışını / boy fotosel fiyatları / otomatik kapı boy fotoseli / parazit engellemeli boy fotoseli / TS 81 - 20 uyumlu boy fotoseli / Asansör boy fotoseli / Aste 1800 boy fotoseli